Św. Michał Archanioł jest prawdziwym postrachem demonów. I nie jest to tylko pobożna tradycja, lecz rzeczywistość. Przekonał się o tym ks. Piotr Glas, gdy stanął oko w oko z potężnym demonem. Świadectwo działania Michała Archanioła kapłan daje w książce „Noc bluźnierstw”, którą znajdziesz TUTAJ! [KLIKNIJ I ZOBACZ KSIĄŻKĘ!].

Kapłan opisuje w nowej książce historię, gdy egzorcyzmował osobę opętaną przez potężne demony. – Kiedyś modliłem się nad opętaną osobą, walka była zacięta. Widziałem, że nie układa się dobrze – relacjonuje ks. Glas w książce „Noc bluźnierstw”. Wtedy zdecydował się odłożyć ryty i podjąć modlitwę do św. Michała Archanioła. Jak sam twierdzi było to „natchnienie serca”.

– Zacząłem wołać: „Święty Michale, włóż mi w rękę swój miecz, żebym w trakcie tej walki mógł nim duchowo ugodzić demona” – opisuje ks. Piotr. Nie trzeba było długo czekać na reakcję: bardzo szybko demon zaczął straszliwie wrzeszczeć. Jak opisuje kapłan, były to „wycie i jęki bólu bestii”. Zarówno ks. Glas jak i towarzyszący mu ludzie, modlący się wraz z nim byli przerażeni, bo nikt z obecnych nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Jednak nadejście Michała Archanioła okazało się skuteczne – demon ostatecznie opuścił opętanego.

ZOBACZ WIĘCEJ W KSIĄŻCE KS. PIOTRA GLASA „NOC BLUŹNIERSTW”!

Co ciekawe, historia miała swój finał jakiś czas potem. Okazało się, że uwolniony spod władzy szatana człowiek odczuwał fizycznie tamten atak św. Michała na demona. – Kiedy ta osoba była już uwolniona i doszła po jakimś czasie do siebie, zapytała mnie, co takiego robiłem w czasie modlitwy, bo czuje ogromny ból w całym ciele – opisuje ks. Glas w książce „Noc bluźnierstw” [KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ KSIĄŻKĘ!].

Tamto doświadczenie stało się dla księdza Glasa wielkim świadectwem potęgi Bożej mocy, za sprawą której Michał Archanioł przeganiał nawet najsilniejsze demony. Co ciekawe, św. Michał jest pomocą nie tylko w walce jaką toczy opętany, ale też w tej, jaką na co dzień toczy każdy z nas. – Warto mieć to na uwadze i pamiętać, jak wielką ochroną jest anielska opieka, szczególnie w sytuacjach rozmaitych demonicznych – to znaczy bardzo silnych i gwałtownych – pokus czy innych zagrożeń duchowych – podsumowuje ks. Piotr Glas w książce „Noc bluźnierstw”.

WIĘCEJ ŚWIADECTW KS. PIOTRA GLASA CZYTAJ W KSIĄŻCE „NOC BLUŹNIERSTW”!