Duchowość pokornej wierności ks. Dolindo Ruotolo lekarstwem na kryzys Kościoła? Nie jest przypadkiem, że właśnie ten kapłan z Neapolu otrzymał jedne z najbardziej wstrząsających objawień, które dotyczą naszych czasów. Co dokładnie o bestii na tronie powiedziała ks. Dolindo Maryja? I w jaki sposób objawienie to koresponduje z najbardziej doniosłymi orędziami naszych czasów, czyli objawieniami z Fatimy?

Po śmierci Benedykta XVI nastąpi „koniec czasów”?
W wielu proroctwach i licznych objawieniach, znajdujemy przesłanie dotyczące czasów, w których żyjemy. Ale bodaj żadne nie oddaje lepiej wizji czasów po śmierci Benedykta XVI od proroctwa z Garabandal. KLIKNIJ TUTAJ I CZYTAJ WIĘCEJ NA TEMAT OBJAWIEŃ W GARABANDAL! Znane jest proroctwo Malachiasza,…
CZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT

W Fatimie Matka Boża zapowiadała konkretne kary, jakie mogą spotkać świat, jeśli zaniedbane zostaną pokuta i wynagrodzenie za grzechy świata. O jakich dokładnie karach mowa? Maryja wspominała przede wszystkim o wojnie, głodzie, prześladowaniu Ojca Świętego i unicestwieniu całych narodów. Kluczem do uratowania świata miało stać się zawierzenie Rosji Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Wszak to właśnie ten kraj ma się stać przyczyną wielu nieszczęść.

Ten post jest dostępny tylko dla subskrybentów

Zarejestruj się teraz, aby przeczytać post, i uzyskaj dostęp do całej biblioteki postów wyłącznie dla subskrybentów.

Subskrybuj już teraz Masz już konto? Zaloguj się